Dag Når Hva Hvor Hvem
Fredag 17:00-21:00 Rigge Turnhall Adele Marie Thon Karlsen
Fredag 17:00-21:00 Rigge Turnhall Nila/Vilje Hilleren
Fredag 17:00-21:00 Rigge Turnhall Runa Hegseth
Fredag 17:00-21:00 Rigge Turnhall Johanne Flystveit
Fredag 17:00-21:00 Rigge Turnhall Emmeline Amundsen
Fredag 17:00-21:00 Rigge Turnhall Maria Hoen Bergan
Fredag 17:00-21:00 Rigge Turnhall Ida Woldstad
Fredag 17:00-21:00 Rigge Turnhall Hanna Flatin Grøstad
Fredag 17:00-21:00 Rigge Flerbrukshall Aurora Saasen
Fredag 17:00-21:00 Rigge Flerbrukshall Caroline Isachsen
Fredag 17:00-21:00 Rigge Flerbrukshall Lea Oline Olsøy Smerud
Fredag 17:00-21:00 Rigge Flerbrukshall Ronja Totland Lenci
Fredag 17:00-21:00 Rigge ungdomsskole HUS Stine Rhode Olsen
Fredag 17:00-21:00 Rigge ungdomsskole HUS William Borgersen
Fredag 17:00-21:00 Rigge ungdomsskole HUS Hedda S. Norum
Fredag 17:00-21:00 Rigge ungdomsskole HUS Vendela Kvernaland Nebo
Lørdag 09:00-14:00 Kiosk del 1 Hallen Milla Johnsen-Ourdahl
Lørdag 09:00-14:00 Kiosk del 1 Hallen Einar Kvale
Lørdag 09:00-14:00 Kiosk del 1 Hallen Mina Adele Knutsen
Lørdag 09:00-14:00 Kiosk del 1 Hallen Melina Ros Hammer
Lørdag 09:00-14:00 Kiosk del 1 Hallen William Båsum
Lørdag 09:00-14:00 Kiosk del 1 Hallen Emilie Hellerud Hulbakviken
Lørdag 09:00-14:00 Kiosk del 1 Hallen Marie Svingen Thoresen
Lørdag 09:00-14:00 Hallvakt del 1 Hallen Ida Mari Bjørnerud
Lørdag 09:00-14:00 Hallvakt del 1 Hallen Hermine/Ferdinand Ö. Bekkevold
Lørdag 09:00-14:00 Hallvakt del 1 Hallen Lukas Berg Gjestemoen
Lørdag 09:00-14:00 Hallvakt del 1 Hallen Marika Rys
Lørdag 09:00-14:00 Inngang del 1 Hallen Kristina Borchgrevink Johansen
Lørdag 09:00-14:00 Inngang del 1 Hallen Maja Ulrikke G. Solberg
Lørdag 09:00-14:00 SALTO-konkurranse Hallen Amalie Østli
Lørdag 09:00-14:00 SALTO-konkurranse Hallen Andrea Berner Jacobsen
Lørdag 09:00-14:00 SALTO-konkurranse Hallen William Uchermann Røed
Lørdag 11:00-18:00 Troppskonkurranse Hallen Lucas/David Ionescu
Lørdag 11:00-18:00 Troppskonkurranse Hallen Linnea Ø. Johannessen
Lørdag 11:00-18:00 Troppskonkurranse Hallen Nora Dahlman
Lørdag 11:00-18:00 Troppskonkurranse Hallen Celine Fredriksen
Lørdag 11:00-18:00 Troppskonkurranse Hallen William Båsum
Lørdag 13:30-18:00 Kiosk HUS HUS Mikkel Andersen
Lørdag 13:30-18:00 Kiosk HUS HUS Filippa Sofie Ljønes
Lørdag 13:30-18:00 Vakt/inngang HUS Emmeline Amundsen
Lørdag 13:30-18:00 Vakt/inngang HUS Ronja Totland Lenci
Lørdag 13:30-18:00 Vakt HUS Stine Rhode Olsen
Lørdag 13:30-18:00 Vakt HUS Sigurd Saastre Skuterud
Lørdag 13:30-18:00 Vakt HUS Elise Wekre
Lørdag 13:30-18:00 Vakt HUS Philip Englund Heppert
Lørdag 13:30-18:00 Kioskvakt del 2 Hallen Pernille Solheim Berge
Lørdag 13:30-18:00 Kioskvakt del 2 Hallen Emmeli Helene Paulsen
Lørdag 13:30-18:00 Kioskvakt del 2 Hallen Sanam Sarvani
Lørdag 13:30-18:00 Kioskvakt del 2 Hallen Lilli Othilie R. Sand
Lørdag 13:30-18:00 Kioskvakt del 2 Hallen Sofia Østhagen
Lørdag 13:30-18:00 Kioskvakt del 2 Hallen Tiril Gram
Lørdag 13:30-18:00 Kioskvakt del 2 Hallen Amalie Stensland Riggenholt
Lørdag 13:30-18:00 Hallvakt del 2 Hallen Maren Hval
Lørdag 13:30-18:00 Hallvakt del 2 Hallen Hanna Karlsen Sande
Lørdag 13:30-18:00 Hallvakt del 2 Hallen Mathea N. Fredheim
Lørdag 13:30-18:00 Hallvakt del 2 Hallen Hanna Tatar
Lørdag 13:30-18:00 Inngang del 2 Hallen Elise Foss
Lørdag 13:30-18:00 Inngang del 2 Hallen Oliwia Piechowska
Lørdag 15:00-20:00 Tacobuffet HUS Tiril L. Formodalen
Lørdag 15:00-20:00 Tacobuffet HUS Linnea Stenseth
Lørdag 15:00-20:00 Tacobuffet HUS Erle K. Håkonsen
Lørdag 15:00-20:00 Tacobuffet HUS Andrea Berner Jacobsen
Lørdag 15:00-20:00 Tacobuffet HUS Dina Linnea Hovde
Lørdag 15:00-20:00 Tacobuffet HUS Anna Vilhelmine Reitan
Lørdag 15:00-20:00 Tacobuffet HUS Thea Mørch Nustadhaugen
Lørdag 15:00-20:00 Tacobuffet HUS Lykke-Emilie Hammer Stenseth
Lørdag 17:30-22:00 Kioskvakt del 3 Hallen Jenny H. Holmes
Lørdag 17:30-22:00 Kioskvakt del 3 Hallen Pernille Westbye Syvertsen
Lørdag 17:30-22:00 Kioskvakt del 3 Hallen Ella Vinje
Lørdag 17:30-22:00 Kioskvakt del 3 Hallen Isabelle Victoria Danielsen
Lørdag 17:30-22:00 Hallvakt del 3 Hallen Bertine H. Paulsen
Lørdag 17:30-22:00 Hallvakt del 3 Hallen Kristina Borchgrevink Johansen
Lørdag 17:30-22:00 Hallvakt del 3 Hallen Lukas Berg Gjestemoen
Lørdag 17:30-22:00 Hallvakt del 3 Hallen Melodi Mussie Misghina
Lørdag 17:30-22:00 Inngang del 3 Hallen Alicia Johansen
Lørdag 17:30-23:00 Vakt/diskotekvakt HUS Sebastian F. Paulsen
Lørdag 17:30-23:00 Vakt/diskotekvakt HUS Solveig Storm Sæther
Lørdag 17:30-23:00 Vakt/diskotekvakt HUS Viktoria Sandestølen Sæbønes
Lørdag 17:30-23:00 Vakt/diskotekvakt HUS Victoria Sanchez Hillestad
Lørdag 17:30-23:00 Vakt/diskotekvakt HUS Anna-Juliane/Gunnild-Sofie Paule
Lørdag 17:30-23:00 Vakt/diskotekvakt HUS Linnea Kløvtveit Amlien
Lørdag 17:30-23:00 Vakt/diskotekvakt HUS Embrik/Halvor Skarra
Lørdag 17:30-23:00 Vakt/diskotekvakt HUS Pernille Westbye Syvertsen
Lørdag 17:30-23:00 Vakt/diskotekvakt HUS Ella Vinje
Lørdag 17:30-23:00 Vakt/diskotekvakt HUS Isabelle Victoria Danielsen
Lørdag 17:30-23:00 Vakt/diskotekvakt HUS Melissa Stenberg Strøm
Lørdag 17:30-23:00 Vakt/diskotekvakt HUS Maria Frykberg
Lørdag 17:30-23:00 Kioskvakt del 3 HUS Leah Sienna Morgas
Lørdag 17:30-23:00 Kioskvakt del 3 HUS Edel J. Bjørnstad
Lørdag 17:30-23:00 Kioskvakt del 3 HUS Klaudija Saltrusnityte
Lørdag 22:30-08:00 Nattevakt HUS Eira Marie/Lilje Sofie Lind
Lørdag 22:30-08:00 Nattevakt HUS Elias/Jakob Svenningsen
Lørdag 22:30-08:00 Nattevakt HUS Hedda Brennhovd-Olsen
Søndag 07:30-12:00 Frokostvakt HUS Nora Dahlman
Søndag 07:30-12:00 Frokostvakt HUS Jenny H. Holmes
Søndag 07:30-12:00 Frokostvakt HUS Solveig Storm Sæther
Søndag 07:30-12:00 Frokostvakt HUS Viktoria Sandestølen Sæbønes
Søndag 07:30-12:00 Vakt HUS Pernille Solheim Berge
Søndag 07:30-12:00 Vakt HUS Leon S. Muller
Søndag 07:30-12:00 Vakt HUS Hanna Flatin Grøstad
Søndag 07:30-12:00 Vakt HUS Jannicke Løvtangen
Søndag 07:30-12:00 Vakt HUS Elida S. Olsen
Søndag 07:30-12:00 Vakt HUS Ida Mari Bjørnerud
Søndag 07:30-12:00 Vakt HUS Erle K. Håkonsen
Søndag 09:30-15:00 Kioskvakt del 1 Eiker Kvikk Filippa Sofie Ljønes
Søndag 09:30-15:00 Kioskvakt del 1 Eiker Kvikk Mikkel Andersen
Søndag 09:30-15:00 Kioskvakt del 1 Eiker Kvikk Sigurd Saastre Skuterud
Søndag 09:30-15:00 Kioskvakt del 1 Eiker Kvikk Nathalie Berget?
Søndag 09:30-15:00 Kioskvakt del 1 Eiker Kvikk Elise Wekre
Søndag 09:30-15:00 Kioskvakt del 1 Eiker Kvikk Philip Englund Heppert
Søndag 09:30-15:00 Vakt/Inngang Eiker Kvikk Tiril Gram
Søndag 09:30-15:00 Vakt/Inngang Eiker Kvikk Amale Stensland-Riggenholt
Søndag 09:30-15:00 Vakt/Inngang Eiker Kvikk Hanna Karlsen Sande
Søndag 09:30-15:00 Vakt/Inngang Eiker Kvikk Melodi Mussie Misghina
Søndag 09:30-15:00 Vakt/Inngang Eiker Kvikk Lykke-Emilie Hammer Stenseth
Søndag 14:30-19:00 Kioskvakt del 2 Eiker Kvikk Thea Mørch Nustadhaugen
Søndag 14:30-19:00 Kioskvakt del 2 Eiker Kvikk Mathea N. Fredheim
Søndag 14:30-19:00 Kioskvakt del 2 Eiker Kvikk Hanna Tatar
Søndag 14:30-19:00 Kioskvakt del 2 Eiker Kvikk Lena Kowalska
Søndag 14:30-19:00 Kioskvakt del 2 Eiker Kvikk Oliwia Piechowska
Søndag 14:30-19:00 Kioskvakt del 2 Eiker Kvikk Ingvild Stake
Søndag 14:30-19:00 Kioskvakt del 2 Eiker Kvikk Hedda Norum
Søndag 14:30-19:00 Kioskvakt del 2 Eiker Kvikk Vendela Kvernaland Nebo
Søndag 14:30-19:00 Kioskvakt del 2 Eiker Kvikk Milla Johnsen-Ourdahl
Søndag 14:30-19:00 Kioskvakt del 2 Eiker Kvikk Einar Kvale
Søndag 14:30-19:00 Vakt/inngang Eiker Kvikk Mia Hanna Hartwich
Søndag 14:30-19:00 Vakt/inngang Eiker Kvikk Louise Mathea Krogh-Markussen
Søndag 14:30-19:00 Vakt/inngang Eiker Kvikk Iver Horn Husmo
Søndag 14:30-19:00 Vakt/inngang Eiker Kvikk Ida Rosenlund
Søndag 14:30-19:00 Vakt/inngang Eiker Kvikk Sienna W. Luke
Søndag 15:00-17:00 Rigging in action Eiker Kvikk Lisa Midje
Søndag 15:00-17:00 Rigging in action Eiker Kvikk Thea Isabel Bonath
Søndag 15:00-17:00 Rigging in action Eiker Kvikk Katarina Kleven Ljotevska
Søndag 15:00-17:00 Rigging in action Eiker Kvikk Edel J. Bjørnstad
Søndag 15:00-17:00 Rigging in action Eiker Kvikk Leah Sienna Morgas
Søndag 16:30-20:00 Nedrigg Eiker Kvikk + hallen Emma Grefstad
Søndag 16:30-20:00 Nedrigg Eiker Kvikk + hallen Mille H. Søgaard
Søndag 16:30-20:00 Nedrigg Eiker Kvikk + hallen Lea Oline Olsøy Smerud
Søndag 16:30-20:00 Nedrigg Eiker Kvikk + hallen Runa Hegseth
Søndag 16:30-20:00 Nedrigg Eiker Kvikk + hallen Johanne Flystveit
Søndag 16:30-20:00 Nedrigg Eiker Kvikk + hallen Maria Hoen Bergan
Søndag 16:30-20:00 Nedrigg Eiker Kvikk + hallen Leah Sofie Haarberg Hansen
Søndag 16:30-20:00 Nedrigg Eiker Kvikk + hallen Ida Woldstad
Lørdag 10:00 Levere kake i kiosk Hallen Adele Marie Thon Karlsen
Lørdag 10:00 Levere kake i kiosk Hallen Linnea Stenseth
Lørdag 10:00 Levere kake i kiosk Hallen Amalie Østli
Lørdag 10:00 Levere kake i kiosk Hallen Nila/Vilje Hilleren
Lørdag 10:00 Levere kake i kiosk Hallen Aurora Saasen
Lørdag 10:00 Levere kake i kiosk Hallen Marie Charlotte Sand
Lørdag 10:00 Levere kake i kiosk Hallen Magnus/Mathilde Bergan
Lørdag 10:00 Levere kake i kiosk Hallen Mikkel Myhrvold
Lørdag 10:00 Levere kake i kiosk Hallen Madikken Granhaug
Lørdag 10:00 Levere kake i kiosk Hallen Ella/Leah Gulbrandsen
Lørdag 10:00 Levere kake i kiosk Hallen Victoria L. Turner
Lørdag 10:00 Levere kake i kiosk Hallen Nathalie Skretteberg
Lørdag 10:00 Levere kake i kiosk Hallen Thea L. Øvstedal
Lørdag 10:00 Levere kake i kiosk Hallen Nora Foss
Lørdag 10:00 Levere kake i kiosk Hallen Jennie Villars-Lien
Lørdag 10:00 Levere kake i kiosk Hallen Marika Rys
Lørdag 10:00 Levere kake i kiosk Hallen Thea Sofie Galambos
Lørdag 10:00 Levere kake i kiosk Hallen Aurora Hultmark Stokke
Lørdag 10:00 Levere kake i kiosk Hallen Lilli Othilie R. Sand
Lørdag 10:00 Levere kake i kiosk Hallen Sofia Østhagen
Lørdag 10:00 Levere kake i kiosk Hallen Melissa Stenberg Strøm
Lørdag 10:00 Levere kake i kiosk Hallen Ingvild Stake
Lørdag 10:00 Levere kake i kiosk Hallen Sanam Sarvani
Lørdag 10:00 Levere kake i kiosk Hallen Bertine H. Paulsen
Lørdag 10:00 Levere kake i kiosk Hallen Alina Sibilla Gevelt
Søndag 12:00 Levere kake i kiosk Eiker Kvikk Julie N. Fredheim
Søndag 12:00 Levere kake i kiosk Eiker Kvikk Hanna Tatar
Søndag 12:00 Levere kake i kiosk Eiker Kvikk Emmeli Helene Paulsen
Søndag 12:00 Levere kake i kiosk Eiker Kvikk Mille Sofie G. Solberg
Søndag 12:00 Levere kake i kiosk Eiker Kvikk Thea L. Øvstedal
Søndag 12:00 Levere kake i kiosk Eiker Kvikk Elvira Hellerud Hulbakviken
Søndag 12:00 Levere kake i kiosk Eiker Kvikk Ingvild Stake
Søndag 12:00 Levere kake i kiosk Eiker Kvikk Alica Johansen
Søndag 12:00 Levere kake i kiosk Eiker Kvikk Victoria Sanchez Hillestad
Søndag 12:00 Levere kake i kiosk Eiker Kvikk Amalie Stensland Riggenholt
Søndag 12:00 Levere kake i kiosk Eiker Kvikk Nathalie Berget
Søndag 12:00 Levere kake i kiosk Eiker Kvikk Kaspar Horn Husmo
Søndag 12:00 Levere kake i kiosk Eiker Kvikk Hermine/Ferdinand Ö. Bekkevold
Søndag 12:00 Levere kake i kiosk Eiker Kvikk Marie Svingen Thoresen
Søndag 12:00 Levere kake i kiosk Eiker Kvikk Melina Ros Hammer
Søndag 12:00 Levere kake i kiosk Eiker Kvikk Mina Adele Knutsen
Søndag 12:00 Levere kake i kiosk Eiker Kvikk Caroline Isachsen
Søndag 12:00 Levere kake i kiosk Eiker Kvikk Anna-Juliane/Gunnild-Sofie Paule
Søndag 12:00 Levere kake i kiosk Eiker Kvikk William Uchermann Røed
Søndag 12:00 Levere kake i kiosk Eiker Kvikk Lucas/David Ionescu
Søndag 12:00 Levere kake i kiosk Eiker Kvikk Elida S. Olsen
Søndag 12:00 Levere kake i kiosk Eiker Kvikk Jannicke Løvtangen
Søndag 12:00 Levere kake i kiosk Eiker Kvikk Leon S. Muller
Søndag 12:00 Levere kake i kiosk Eiker Kvikk Dina Linnea Hovde
Søndag 12:00 Levere kake i kiosk Eiker Kvikk Thea L. Øvstedal
Søndag 12:00 Levere kake i kiosk Eiker Kvikk Anna Vilhelmine Reitan
Søndag 12:00 Levere kake i kiosk Eiker Kvikk Sebastian F. Paulsen
Søndag 12:00 Levere kake i kiosk Eiker Kvikk Linnea Kløvtveit Amlien
Søndag 12:00 Levere kake i kiosk Eiker Kvikk Jennie Villars-Lien
Søndag 12:00 Levere kake i kiosk Eiker Kvikk Lisa Midje
Søndag 12:00 Levere kake i kiosk Eiker Kvikk William Borgersen